Únor 2018

Mé mládí s marihuanou.

23. února 2018 v 15:43
Ahoj.
Zase po delší době dávám článek, já vím, ale jak se dozvíte v tomto článku, tak už není ani žádná motivace, nebo nálada ať píšu články které z 97% nebudou nikoho zajímat a podstatě si to budu psát sama pro sebe.
Tak doufám, že se Vám to bude aspoň "trochu líbit" nebo Vás to bude zajímat.
- Za každý komentář budu ráda :)

Ahoj, můj dejme tomu "příběh" začal v 16cti letech. Našla jsem si přítele který byl hulič, tak jsem si řekla, že když si dám jednou za čas brčko, že to bude okay, jednou jsme si dali spolu a co si budeme, bylo to tak v té době na můj žalůdek tak silné, že to nedopadlo dobře.
Od té doby jsem zanevřela na trávu a začalo mi kolovat v hlavě, že to je zlé a že můj přítel ji musí okamžitě přestat hulit, no samo sebou že po tom byl rozchod.
Umínila jsem si, že je to kvůli tomu, že jsem nechtěla hulit, po necelém roce jsme se odstěhovali pryč z konkrétního města a tak to začalo.


Trávu jsem začala kouřit 2-3x týdně ( což bylo pro mě ze začátku něco, když jsem na to nebyla zvyklá
Začala jsem chodit na jinou střední školu a v mé třídě bylo 90% lidi kteří hulili, takže se tomu nedalo moc vyhnout, začala jsem si kupovat 1-2g ale vydrželo mi to na delší dobu, takže jsem si furt říkala, že je to ok. Ale jak jsem byla ve městě nová tak jsem nikoho neznala a a uzavírala se do sebe a k tomu se mi perfektně hodila tráva, začala jsem hulit 2-3 brčka denně a moje myšlení se též začalo měnit, ztrácela jsem motivaci, chuť o něco bojovat a prostě jsem si říkala, že stejně to je vše v prdeli když jsem přišla o..... říkejme mu třeba Martin. Najednou mi kamarád od kterého jsem si kupovala trávu navrhl, že by mi prodal houbičky jestli chci, že halucinogeny mě budou bavit, samo sebou že ano a moooc :-) houbičky jsem si od koupila minimálně 5x po 30 houbičkách do toho hulila a zkoušela do toho jíst xanax ( dětská droga" :D )


Za těch pár let co hulím jsem se strašně změnila, chování, nálady, názory, chování k lidem. Podstatě jsem radši sama a dám si brko než abych trávila čas ve společnosti lidi , tak už to mám nastavené, většina lidi v mém věku se baví, chodí na koncerty, na párty a užívají si života
.
Ale já? Jsem ráda když mám volno a můžu si odpočinout i když si to tak vezmu, tak hulím i v práci abych se odreagovala, takže už nehulím jen jednou za čas abych se zasmála a byla štastná, ale hulím kvůli tomu, abych byla aspoň trochu v pohodě a nemusela všechny posílat do prdel*
Takže chci říct, než si dáte své první brko, uvažujte jestli dokážete říct ne, nechci, nebudu si kupovat, nebudu do toho dávat 70% výplaty. Nechci kvůli tomu přijít o vzdělání/práci a hlavně nechci přijít o lidi které mám rád/a¨
Peace.