Síla vůle přežit na světě.

15. ledna 2017 v 7:35 |  Téma týdne
Připadá mi to, že jsem jen postava z filmu který má název: Adéla Hlubiková a její život. Přemýšlím, že ten kdo napsal scénář mého života měl určitě velký smysl pro humor, určitě si řekl : Tak pošleme do života toho kluka jak tam stojí, sice jím to nevydrží, ale aspoň bude 'sranda' uvidíme jak bude reágovat když jí dáme naivní myšlenku, že bude spokojená a všechno se jí bude dařit a pak jí hodíme klacky pod nohy. Řekněme si to otevřeně, svět není pěkný místo, make love make peace.


Když se člověk chová ke všem hezky, dělá pro ně všechno a dokonce by pro ně dýchal, vytvoří si na určitých lidech 'závislost' která není až tak dobrá, člověk by na nikom neměl být závislý, kvůli tomu když ta osoba odejde tak to neneseze zrovna dobře, připadá si jako tělo bez duše, nic ho nebaví, nic mu nechutná, připadá si jako by mu ďábel vrážel kudlu do zad.

Ale naopak, když se člověk chová ke každému s určitým odstupem tak to má svůj určitý PLUS Ptáte se proč? Když ho ta určitě osoba chce složit na kolena, může se podstatě dobře bránit, protože má vytvořenou 'bublinu' která je na takové věci zvyklá, člověk sice bude cítit smutek, lítost nebo takový ten pocit, že se mu udělá od žalůdku zle, srdce se mu najednou rozbušší a má slzy v očích, ale nebere to až tak težce jako člověk, který je na někom fixovaný, ano každý nás je na někom závislý např já. Máma, podstatě vím, že až se odstěhuji tak to zvládat budu, domácnost, chodit do práce a zároveň zvládat studium, abych měla maturitu a mohla si říct, ano..zvládla jsem to.

Je hezký mít kolem sebe lidi o kterých víte, že Vás mají rádi a udělají všechno, aby Vás neviděli na dně.
Ale daleko hezčí pocit je ten, když Vás miluje někdo, pro koho bys klidně schytal kůlku jen kvůli tomu, aby byl on v pořádku.

(- chci se omluvit, zda-li tady budou nějaké pravopisné chyby, protože jsem za 4 dny naspala 18 hod tak jsem kapku vyčerpaná.
- a rovněž se chci omluvit, zda-li tohle nepatří do téma týdne, ale snad to nebude tak zlé )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 15. ledna 2017 v 9:39 | Reagovat

Některé věci co se dějí jsou jako z opravdu špatného filmu. Ale je třeba s tím bojovat a nevzdávat se :-)

2 Jana Jana | E-mail | Web | 15. ledna 2017 v 11:05 | Reagovat

Myslím, že máš nakročeno k tomu být jednou velice moc spokojená a šťastná :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama