Prosinec 2016

Umím si to připustit?

23. prosince 2016 v 4:52 Téma týdne
Předem se omlouvám, zda-li budou v článku chyby, ale snad pomůže omluva taková, že je 4:41 ráno a já jsem na noční a mám takovou, no..jak to říct, unaveně přemýšlející náladu.
Podstatě když se podíváte na můj blog tak z 98% je depresivně založen, podstatě tady stále jen "brečím" ohledně toho, že mi chybí bývalý přítel, ano..bohužel jsem na něj nepřestala myslet ani po 11 měsících a je to podstatě horší a horší, nedokážu si začít nový vztah i kdybych mohla, prostě stále doufám, že se stane něco a budu ho mít zpátky, no..bohužel moje naivita nezná asi hranice a zbytečně si to nalhávám, že může být lépe, že jednou vyjdu ze školy a uvidím ho tam stát jak drží růži, půjdu k němu obejmu ho a on mi řekne : "už o Tebe nechci nikdy přijít, miluji Tě Adélko" a dopadne to jako v pohádce, bohužel to tak nebude, ale představa pěkná.
Připadám si už jako blázen, každý den na něj myslet, pak usínat v jeho tričku a představovat si, že vedle mě leží a spolu usínáme, podstatě miluji některé své sny, miluji a nenávidím.. když se mi zdá o Martinovi, že jsme spolu, nebo že ho jenom vidím, normálně cítím jak jsem šťastná, že ho zase vidím, vidím jeho nádherné modré oči, jeho dokonalý úsměv, nebo když je v rozpacích a začnou mu cukat koutky a začně se "culit" .
Nevím, proč si stále připustit to, že ho už nikdy nebudu mít, nebo spíš jak mi sám napsal: " Jsi jako feťák, potřebuješ šok a detox, ať si uvědomíš, že je to dávno pryč"
Podstatě má pravdu, nevím proč se stále nemůžu "rozhoupat" jít dál svou cestou, už teď jsem promarnila 11 měsíců.. ( 11.1.2017 to bude rok) mohla jsem být už štastně zamilovaná, nikdy mi tak dlouho netrvalo se "otřepat" kvůli vztahu.
Co to se mnou je? Slyším nějakou smutnou píšničku, vzpomenu si na naše vzpomínky a začnu brečet, připadám si jako malá holka, na to, že mi za půl roku bude 18.náct..no, nevím nevím.
Chtěla bych vrátit ten okamžik, když jsem mu řekla, že to chci ukončit.
Proč jsem to udělala? Proč ?

" První láska je los který nevyhrává, ale celý život si pamatuješ jeho číslo"