" Ve stínu "

1. prosince 2015 v 8:28
Na tohle téma bych se chtěla zaměřít na "bojové plemena"
Sama mám doma pitbulteriera..a je to největěší mazel kterého znám..
Ničí mě předstudky, že pitbulteriéři jsou bojová plemena a že žerou lidi..však to je banilitní stupidita
Dokonce i pudl může být bojové plemeno..
Výchova psa je odraz svého pána.
Alias..ve stínů předsduků.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki Niki | E-mail | Web | 1. prosince 2015 v 10:21 | Reagovat

Trochu se těchto plemen bojím jen co je pravda- Nikdy nepoznáš,kdo je jejich pán, když si běhají sami po lese. Ale máš pravdu. Pán je ten, kdo by měl pikat za psa, když něco provede. Mám doma yorkshira a sama vím, že se lidé téhle rasy často bojí, protože jsou extrémně malí a trpí syndromem maličkosti. Jenže ten náš malej lump je dokonalej a v životě nazaštěkal tak, jako ty ostatní malí zmetci a nikoho ani nekousl. Je to opravdu o výchově a kastrovat by měli páníčky a uspávat taky je!!!

2 Marťa Marťa | E-mail | Web | 1. prosince 2015 v 21:32 | Reagovat

Ahojky,
už jsem sem chtěla napsat komentář, když jsem byla v práci, ale net mi šel "rychlostí blesků". Takže jsem si řekla, že ti napíšu až příjdu z práce a to teď konám.
Takže k článku.
Souhlasím s tebou. Pes je odrazem člověka. Jak si ho vytrenuješ a vycvičíš záleží čistě na tom člověku.
Já sama mám pitbullku kříženou se stafordem, máme ji z útulku a nevíme co má za sebou. A i přesto jsme si ji vzali a jsme štastný. Víme, že nemá ráda zvířata, ale to neni nic zvláštního. Je spousta psů i koček co nemaj rádi ostatní zvířata.
Takže opravdu je to jen o povaze člověka. Pes za to nikdy nemůže.
Dám třeba ještě jeden příklad a to, že mamča měla čistokrevnýho staforda a byl to zabiják svým způsobem, kdyby mu dala povel tak je schopný zabít, ale jen proto, že na to byl trénovaný. Chodila s ním a s Resbackem hlídat na Václavák a i opuštěný pozemnky kde se schovávali různý ividua, takže byl trénovaný na lidi. A ani nidko z rodiny k němu kromě mámi nesměl. Takže vím o čem mluvím. A samozřejmně še záleželo na výchově. Takže já osobně říkám, že každý pes může být zabiják at je to jakýkoliv plemeno. Třeba jezevčící jsou údajně nejagrasivnější plemena psů. Můžu to potvrdit i vyrátit, my jsme měli jezevčici a jejího syna a ty byly neužasnější psy co znám. Ale poznala jsem i agresivní a dokonce jsem byla i kousnutá od jezevčíka. Nebo husky. Rodině neublížila, ale jakmile jsem se jí dotkla tak mně rafla. /Moje blbost,jedla/. Jo takže sdílím stejný názor jako ty. Já osobně dávám přednpst těmto psům před malými skřety, který mi příjdou jak násada na koště. Tot můj názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama